Grafika

Moderní design

img-services-1-202

Občas i webová stránka potřebuje výměnu šatníku

Pro každou příležitost se hodí jiné oblečení. Přemýšlejte, kdo je Váš zákazník, jaké má priority a vkus a podle toho můžeme volit celkovou koncepci. Ovšem platí zlaté pravidlo, že s moderním vkusným webem uspějete kdekoliv, stejně jako v moderním padnoucím obleku můžete vstoupit kamkoliv, aniž byste vzbudili rozpaky. 

Neumíme vytvořit nadčasový web. Domníváme se, že ten co si prohlížíte, nebude za 5 let budit rozpaky, ale věříme, že to bude nejzazší hranice, kdy se bude muset změnit. Domy se staví na desítky let, auta vyrábí na 10 let, oblečení na 1-2 roky. Web má životnost mobilu. Až budete vyhazovat ten svůj, přiobjednejte si k novému mobilu i nové firemní stránky. 

Jaký design tedy zvolit? Preferujeme moderní styl a design, který je všeobecně přijímán v Evropě a Severní Americe. Tomu odpovídá volba barev, stylu, grafické symboliky a fotografií. Přikláníme se vkusu mladé generace. Nejsme zastánci příliš dynamických stránek, efekty volíme střízlivé a pohyby jednotlivých grafických prvků jsou vždy samostatné. Preferujeme hodně fotek a videí. To je to co umíme. S jinými styly se neumíme dobře a profesionálně ztotožnit a proto, když se Vám líbí tyto stránky, budou se Vám líbit i ty Vaše.

  

  

  

  

Co o nás řekli naši zákazníci
Díky za moderní grafiku, v oblasti poskytování služeb pro bezpečnost práce tento web hodně vybočuje ze zaběhlých kolejí.…
Vladimír Šich, Ředitel SEQ s.r.o.