Profi

Profi web pro Vaše služby

img-services-1-307

Nabízíme profesionální webové stránky

Máte středně velkou firmu až velkou firmu, a máte zájem poskytovat svoje služby online, rozšířit vaše služby na internet nebo prostě Váš starý web již zestárnul a potřebujete pro něj nový kabátek? V tom případně je profi web volba přímo pro Vás. Profi web Vám pomůže rozšířit mezi lidi povědomí o Vaší firmě . Stačí nám dodat stručný popis toho, co děláte 

V případě profi webu si pod vhodnou sestavou webu představujeme tu, která prezentuje přehlednou kostru všech Vašich druhů služeb a navzájem je provazuje. Odhadem předpokládáme, že rozsah práce na profi webu bude tvořit domácí stránka, kontaktní stránka a zhruba dalších 9-11 stránek, mezi nimi můžeme zařadit výčet služeb, představení Vašeho pracovního týmu, historie Vaší firmy a další možné témata.

Mezi další prvky, kterou se nabídka profi webu liší je větším počtem grafických prvků, animací, efektů, různorodostí v jednotlivých podstránkách, počtem funkcí a originalitou detailů. Vás profesionální web nebude připomínat šablonu, podle které bylo vytvořeno již stovky webů. Vždy bude obsahovat nějaké originální řešení, kterým se budete odlišovat od ostatních. 

  

  

  

  

VÁŠ PROFI WEB BUDE OBSAHOVAT:  • moderní špičkový design

  • velké množství stránek s originální grafikou

  • licencované fotografie ilustrující Vaše služby

  • mapu, kontakty a kontaktní formulář

  • možnost editace textu

  •  
    Šetříme Vám čas energii i peníze