Služby

Vaše prezentace na internetu

img-services-1-301

Proč si radši nechat vytvořit stránky od odborníků

Na našich stránkách nabízíme komplexní vytvoření webové prezentace, ať už pro Vás nebo pro Vaší firmu. Důležitá otázka, kterou si můžete položit, zda by prostě nebylo lepší vytvořit a provozovat vlastní webovou stránku jako samouk a ušetřit si tak peníze. Toto je výhodné víceméně jen v případech, kdy potřebujete stránku výhradně pro své vlastní účely a vystačíte si se samotnou funkčností. U Tvorby profesionálních stránek to avšak neplatí.

Při samostatné tvorbě webových stránek na “úrovni” je potřeba počítat s tím, že to zabere čas. Hodně času. A ještě nemáte žádné či máte jenom nízké zkušenosti s programováním webových stránek, tak časová spotřeba naroste ještě více. Pokud budete chtít realizaci webových stránek dotáhnout od začátku až do konce, nevystačíte si pouze s programováním html skriptů.

Musíte si zařídit hosting a servery, které vydrží i vysokou návštěvnost. Zajistit zprovoznění samotných stránek, dále výběr a tvorbu vhodné grafiky (design, fotky). Je potřeba si připravit zajímavý a lákavý obsah a umět si zařídit markatigovou kampaň, aby se lidé vůbec dozvěděli o existence Vašich stránek. 

Hotovou stránku je navíc často potřeba technicky doladit a testovat. To a vše výše zmíněné zabere spoustu času. Času, který Vám velmi pravděpodobně nevynahradí ušetřené peníze. Času, který byste mohli mnohem lépe využit pro svoji vlastní práci, ve které se specializujete. 

Proto Vám lidé, kteří se hlouběji zabývají službou v oblasti poskytování stránek, nejčastěji výrazně doporučí nechat si vytvořit webové stránky od odborníků.  Ti Vám, za rozumnou cenu, dokáží poskytnout rychleji a profesionální stránky, za které se Vaše firma nemusí stydět. 

A to přesně děláme my. Můžeme Vám slíbit tvorbu kvalitního webu se všemi náležitostmi, které k němu patří (o důležitých věcech, které na stránce nesmí chybět, si můžete podrobněji přečíst v sekci Web). Vyřešíme za Vás, veškeré technické záležitosti ve spojení provozu webu. K tomu poskytneme flexibilní spojení s Vámi objednaným projektem, abyste si mohli vše doplnit co nejpřesněji podle Vašich představ. V sekci Vychytávky, si můžete prohlédnout drobná vylepšení pro Vaše stránky, která dělají celek ještě zajímavější. A po dokončení stránek, navrhneme reklamní kampaň, která zaručí, aby web zůstal při životě. To vše bez zbytečného zdržování.

Máte-li zájem o vytvoření internetové prezentace, přejděte k sekci Služby/Stránky, kde si vyberete co se Vám hodí. Poté nás kontaktujte a domluvíme se.  

Co o nás řekli naši zákazníci
Díky za moderní grafiku, v oblasti poskytování služeb pro bezpečnost práce tento web hodně vybočuje ze zaběhlých kolejí.…
Vladimír Šich, Ředitel SEQ s.r.o.