Fotky

Fotky, fotky a fotky

img-services-1-203

Bez kvalitních fotek to nejde

Když jste hledali inspiraci pro Váš web, prohlíželi jste si desítky stránek a získali pocit, a že všechny ty nově udělané stránky mají podobný design, a přesto se něčím lišily? Řeknu Vám to přesně. Na některých chyběly reálné fotky. Krásné inspirativní fotky. Fotky lidí, přírody, ty co zachycují pohyb, energii, život a také zejména ty, které vyjadřují to, co děláte a nabízíte. 

Fotek na webu není nikdy dost. Možná Vám nějaký zkušený internetový harcovník říkal, že kdysi museli zvažovat počet fotek, aby se vůbec stránka „natáhla“ a každá fotka navíc byla prohřeškem proti programátorské profesionalitě. To je v dnešní době rychlého internetu výmluva. Většina Vašich potencionálních zákazníků má rychlý internet. Vsaďte se!

Do kvalitních fotek se vyplatí investovat, nestahujte je z webu. Jednak nejsou vždy kvalitní a existuje něco jako autorská práva. Nejlepší fotky jsou ty vlastní, Vámi pořízené nebo pořízené na zakázku. Také existuje možnost kvalitní fotky zakoupit ve fotobankách. Samotný výběr fotek na webu je součástí grafického návrhu a jejich výběr ponechte grafikovi, tedy těch co se ukazují na domovské stránce nebo tvoří grafický základ jakékoliv stránky.

  

  

  

  

Co o nás řekli naši zákazníci
Díky za moderní grafiku, v oblasti poskytování služeb pro bezpečnost práce tento web hodně vybočuje ze zaběhlých kolejí.…
Vladimír Šich, Ředitel SEQ s.r.o.