Stránky

Vytvoříme webové stránky přesně pro Vás

img-services-1-303

Přečtěte si co nabízíme a zvolte si jaká webová stránka Vám nejlépe vyhovuje

Každá jednotlivá webová stránka od nás, se vyznačuje stejnou mírou péče, jakou dopřáváme designu, grafice a funkčnosti. Bez ohledu na téma a účelu webové stránky.  Snažíme se, aby všechny naše webové stránky vypadaly k světu a měly vhodně zvolený rozsah. Proto v čem se naše nabídka start webu a profi webu hlavně liší, je rozsah toho všeho, co je potřeba uspokojivě pokrýt v oblasti Vašich služeb. 

Start web je tak spíše určen pro menší firmy nebo jednotlivce, kteří ještě nemají jisté postavení na trhu a potřebují zlepšit propagaci svých služeb. Předpokládá se, že rozsah Vašeho webu pro představení a popisu Vašich služeb, by neměl přesahovat velký počet stránek. 

Pokud jste středně velká nebo větší firma a máte vybudovanou určitou pozici na trhu, ale Vaše vlastní stránky jsou již zastaralé a potřebují zrekonstruovat nebo nedokážou přilákat tolik zákazníků, jak byste chtěli, tak profi web je tu pro Vás.  

A během rozmýšlení, zda si zvolit start web nebo profi web, určitě nezapomeňte navštívit sekci Vychytávky, kde se dočtete o několika zlepšeních, které udělají Vaš web ještě o něco zajímavější.  

  

  

  

Start Web       Profi Web       Vychytávky

Profi stránky  • Moderní, komplexní a zároveň přehledný design

  • Vetší množství stránek s kvalitní grafikou a designem

  • Delší sada krásných ilustračních fotek (15-25 kusů)

  • Možnost editace vlastní textu a nahrání fotografií

  • Různé doplňky: kontaktní formulář, live cheat s uživateli, rezervační systém atd.

  •  
    NEBOJÍME SE ZVEŘEJŇOVAT NAŠE CENY ZA PROFESIONÁLNÍ STRÁNKU ZAČÍNÁME NA 32.900,- KČ